Anasayfa » Eğitim İlanları » PROJE YÖNETİMİ ve PROJE FİNANSMANI

PROJE YÖNETİMİ ve PROJE FİNANSMANI

Eğitim Özeti

Eğitim Adı PROJE YÖNETİMİ ve PROJE FİNANSMANI
Eğitim Süresi Firmaya sorunuz
Ne Zaman Başlıyor? Talep durumunda açılacaktır, lütfen eğitim firmasına ulaşınız
Hangi Şehirde? İstanbul (Anadolu), İstanbul (Avrupa)
Eğitim Firması Baven Egitim, Yonetim ve Danısmanlık

Eğitim Hakkında Detaylı Bilgi Alın & Eğitimi Veren Firmaya Ulaşın

Eğitim Detayı

PROJE YÖNETİMİ ve PROJE FİNANSMANI
PROJE YÖNETİMİ ve PROJE FİNANSMANI

Amaç:
Bu eğitimin amacı, katılımcılara bir projenin yönetim standardının temel yapısını ve kavramlarını, uygulama örnekleri vererek ve yorumlayarak proje yönetim sistemi şartlarını açıklamaktır. Sürekli değişen ortam içinde, değişimin gereklerine uyulabilmesi, organizasyonların iddialı ve aynı zamanda gerçekçi hedeflere ulaştırılabilmesi projeler yoluyla olmaktadır. Stratejik ve taktik anlamda başlatılan her projenin başarısı projelerin etkin yönetimi ile yakından ilgilidir. Proje yönetimini hem bir dizi teknik araç olarak, hem de yönetim süreçlerinin bir parçası olarak kullanma yöntemlerini göstermeyi ve uygulamayı amaçlamaktadır.

İçerik :
 Proje Tanımı
 Proje Yönetimi Nedir?
 Proje İletişim,
 Problem Çözme
 Projeyle Ilgili Taraflar
 Proje Katılımcıları ve Roller
 Proje İnsan Kaynakları Organizasyonu ve Grupların Oluşturulması
 Proje Liderliği
 Proje Ekibini Oluşturulması ve Yönetilmesi
 Proje Kapsam Yönetimi
 Proje Zaman Yönetimi
 Proje Kaynakları Yönetimi
 Proje Yönetimi ve Finansmanı
 Maliyet Yönetimi
 Proje Finansmanında Taraflar
 Proje Finansman Teknikleri
 Proje Nakit Akışının Belirlenmesi
 Proje Kalite Yönetimi
 Proje Risk Yönetimi
 Proje Tedarik Yönetimi
 Proje Başlatma
 Proje Etkinlik Sure Tahminleri
 Proje Planı Yürütme
 Proje Takımı Oluşturma
 Proje Performansı Raporlama
 Projenin Değerlendirilmesi
 Proje Değisiklik Kontrolu
 Proje Değerlendirme Teknikleri
 Proje Görevlerdeki Süreci İzlemek ve Proje tamamlama


Hedef Kitle: Her türlü sektör projeleri paydaşları (organizasyonda yer alan proje ekip ve proje liderleri, , proje sahip ve kullanıcıları, proje ekip üyeleri, proje yöneticileri, proje sponsorları proje liderleri …vb.). Proje Yönetimi konusunda derinlemesine bilgi edinmek isteyenler. Profesyonel anlamda Proje Yönetimi uzmanlığını verim yaratacak şekilde uygulayacak olanlar.

Süre : 2 Gün

EĞİTMEN
ENGIN ENVER CEBECI, MBA

Engin Enver CEBECİ, 1995 yılında ODTÜ (Orta Doğu Teknik Üniversitesi) İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi mezunudur. Aynı yıl Pamukbank T.A.Ş Teftiş Kurulunda Müfettiş Yardımcısı olarak bankacılık kariyerine başlamış, aynı bankada 1995-2001 yılları arasında Müfettiş Yardımcısı, Müfettiş ve Kredi Risk Yönetimi (KOBİ) Müdürü olarak görev yapmıştır. 2001 yılında Yüksek Lisans eğitimi için yurdışına çıkmış, 2001-2004 yılları arasında sırasıyla Pennsylvania State Unıversity ve Berlin School of Economics (Berlin Ekonomi Okulu) `de eğitim görmüş Berlin School of Economics`den MBA (İşletme Yüksek Lisans) derecesini almıştır.

Aynı zaman dilimi içinde Penn State Management Center (Pennsylvania, ABD) ve Ziraat Bank International A.G`de(Berlin-Frankfurt, Almanya) finansal yönetim, yıllık rapor ve bütçe ile risk yönetimi konularında konu uzmanı, danışman olarak çalışmalarda bulunmuştur.

Yurtdışı dönüşünde Denizbank`ın büyüme ve yapılanma süreci içinde görev almış, KOBİ Bankacılığı kurucu çekirdek ekibinde görev almış, aynı bankada 2004-2007 yılları arasında KOBİ Bankacılığı Bölge Müdürlüğü ve Kurumsal-Ticari Şube Müdürlüğü yapmıştır.

T-Bank`ın kuruluş aşamasında, kurucu yönetici olarak T-Bank`ta görev almış, 2007-2011 yılları arasında KOBİ ve Ticari Bankacılığın kuruculuğunu ve yöneticiliğini yapmıştır. Bu sure içinde KOBi ve Ticari Bankacılığın bütçelenmesi, satış ve pazarlaması ile saha yönetiminden sorumlu olmuştur.

Profesyonel iş hayatını 2011 de kendi işini kurmak için bırakmış, 2011 Temmuz ayında Güneş Sistem Finans, Yönetim, Eğitim Danışmanlık Hiz.Tic.Ltd.Şti.`ni kurmuştur. Firmanın ana faaliyet konusu Eğitim, Finansal Yönetim, Proje Yönetimi ve Finansmanı ile Bankacılık ve Krediler Müşavirliğidir. Kendi işi dışında, finanstan sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi, Part Time CFO ve Finans Koordinatörü olarak profesyonel görevleri vardır.

Engin Enver CEBECİ 13 yıllık eğitim ve eğitmenlik tecrübesine sahip olup, bu süre içinde Pamukbank T.A.Ş, Türkiye Bankalar Birliği (TBB), Garanti Bankası, Kuveyt Türk, Denizbank, Net Mühendislik, Balıkesir Üniversitesi Uygulamalı Bankacılık Yüksek Okulu gibi kurumlarda KOBİ, finans, risk yönetimi, satış-pazarlama, krediler, satış hedef ve bütçelerinin oluşturulması, derecelendirme modelleri, proje yönetimi gibi eğitimler vermiştir. Eğitim ve Eğiticilik faaliyetlerini halen ana iş kolu olarak devam ettirmektedir.

Evli ve bir kız çocuğu babası olan Engin Enver CEBECİ akıcı-iyi derecede ingilizce ve orta düzeyde almanca bilmektedir.

Eğitim Tarihleri

Eğitimin Açılacağı Tarihler

Değerli ziyaretçimiz, bu eğitim İstanbul (Anadolu), İstanbul (Avrupa) şehrinde düzenlenmektedir.
Ancak şu an aktif eğitim tarihi bulunmamaktadır.
Dilerseniz talep bilgi formunu doldurarak bu eğitim açılacağı zaman size de bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Detaylı Bilgi Alın

Talep Formu;
Aşağıdaki formu doldurarak eğitimi düzenleyen firmaya iletebilirsiniz.Firma telefon veya eposta ile size ulaşacaktır.
Hazır metinler bölümü ile mesajınızı hızlıca oluşturabilirsiniz.Bu işlemden sonra mesajınızda eklemeler veya düzenlemeler yapabilirsiniz.

Eğitim Tarihleri Aktif eğitim tarihi bulunamadı
Hazır Metinler
Adınız Soyadınız Firma Adı (Varsa)
Eposta Adresiniz Telefon Numaranız
Mesajınız
karakter kaldı
  ( Nedir? )


Eğitimi Düzenleyen Firma;
Aşağıda eğitimi düzenleyen firmanın iletişim bilgileri bulunmaktadır.Firmaya ulaşarak eğitim ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.
Baven Egitim, Yonetim ve Danısmanlık firma logosu
Baven Egitim, Yonetim ve Danısmanlık
Atatürk Bulvarı Fetih Mah. Özkan Sok. No:7 Üsküdar İstanbul (Anadolu)

Eğitim Hakkında

Eğitim No 10784
Kategoriler
Eğitim Tipi Eğitim
Katılım Tipi Genel katılıma açık 
Kurumsal/gruplara 

Eğitim Firması

BAVEN Eğitim ve Danışmanlık firması kurulduğu 2000 yılı Ocak ayından bugüne kadar kurumsal değişim ve eğitim alanında ülkemizin ve dünyanın en yetkin eğitmenlerinin konsept ve bilgi birikimlerin... devami »